Окружно такмичење у лепом говору 2019/2020.

На Окружном такмичењу у лепом говору које je одржано 11. 1. 2020. у ОШ „Милица Павловић“ у Чачку, ученици из Горњег Милановца су освојили четири дипломе. Друго место у конкуренцији први и други разред је заузео Петар Петровић, ученик другог разреда ОШ „Момчило Настасијевић“. У конкуренцији трећи и четврти разред, треће место је освојила Јустина Обрадовић, ученица четвртог разреда ОШ “Краљ Александар I“, а друго место Исидора Ђорђевић, ученица четвртог разреда ОШ „Десанка Максимовић“. У конкуренцији од петог до осмог разреда Дуња Вујошевић, ученица осмог разреда ОШ „Свети Сава“ је освојила прво место. Била је ово лепа прилика да ученици и њихови наставници уживају у делима домаће књижевности, размене искуства и науче нешто ново. Надамо се добром пласману и следеће године.