“Снежанице” и у Дечјој недељи

На позив Друштва учитеља и Школске управе Чачaк, а у сарадњи са Домом културе у Чачку, наша позоришна трупа је извела представу “Седам Снежана и патуљак”, као поклон за Дечју недељу ученицима млађих разредa свих чачанских школа.

У препуној сали Дома културе у Чачку, пред око 700 гледалаца, наши мали глумци су по ко зна који пут заблистали и засенили присутне својом врхунском глумом и тиме доказали да су прави мали професионалци. Дуготрајан аплауз и повици одушевљења публике по завршетку представе, били су довољан доказ да је представа и више него добро изведена.

Организација целе манифестације је била одлична, па су сви били веома задовољни изузетном атмосфером и пријатним домаћинима.

Ово је уједно био и опроштај малих глумаца од својих улога у овој представи, коју ће дуго памтити сви који су је до сада гледали. Надамо се да ће и убудуће изводити тако успешне представе!