Наши најбољи математичари

2. марта 2019. г. одржано је Општинско такмичење из математике, на коме је учествовало 19 ученика трећег, и 8 ученика четвртог разреда наше школе.

Ученици трећег разреда постигли су одличне резултате. Сава Милошевић III/3 освојио је прво место, Филип Јоцовић, Вукашин Брадоњић и Коста Илинчић, сви из III/1 одељења, освојили су друго место. Треће место су освојили Борис Сарић III/1 и Анастасија Банзић III/3. Похвале су добили: Урош Ћурчић и Лидија Марковић III/1, Тијана Рајковић III/2, као и Душан Јанковић и Филип Јаковњевић из III/3 одељења.

Међу ученицима четвртог разреда запажене резултате су постигли Лазар Јоцовић IV/2, освојивши прво место, Сара Вучићевић IV/2 друго место, који су се пласирали на Окружно такмичење. Уна Минић IV/2 освојила je треће место. Похваљени су: Михаило Шундић, Лазар Стоиљковић и Душан Ћорђевић, сви из IV/1 одељења.

На Окружном такмичењу, одржаном 23. марта 2019.г. Лазар Јоцовић IV/2 освојио је друго место.

Љиљана Максић