Излет ученика 6. разреда у Ужице 2017.

Дана 10. јуна 2016. године реализован је излет ученика 6. разреда који је предвиђен Годишњим планом рада школе. Излет је обухватао посету Потпећке пећине, Народног музеја и Хидроцентрале (прве у Европи која је саграђена и почела да ради 4 године после хидроцентрале на Нијагариним водопадима) у Ужицу. Поред тога, ученици су видели и кањон реке Ђетине и мост којим је пролазио воз „Ћира“. После тога посетили смо Златибор где су ученици провели слободно време.

Сви планирани саржаји су реализовани и сви циљеви испуњени. Направљена је корелација између предмета: историја, географија, физика, биологија, техничко образовање, ликовна култура, математика, физичка култура.

У пратњи ученика ишли су: Марина Николић, Весна Ацовић, Дарко Мијаиловић и Александар Николић, одељенске старешине 6.разреда.

Весна Ацовић