Општинско такмичење у стоном тенису

На општинском такмичењу у стоном тенису за основне школе одржаном 3. октобра 2014. године у хали „Бреза“ учествовали су ученици из наше школе; пионирке: Виријевић Александра, Виријевић Милица и Петровић Ирена; пионири: Максимовић Лука, Павловић Дамјан и Белаћевић Стефан, са наставницом физичког васпитања Љубицом Радуловић.

Пионирке су у екипној конкуренцији заузеле I место. Победиле су ОШ „Свети Сава“, ОШ „Таковски устанак“, а у финалу победиле ОШ „Краљ Александар I“. У појединачној конкуренцији I место освојила је Виријевић Александра.

Пионири су освојили I место, победили су ОШ „Краљ Александар I“ и у финалу победили су пионире из ОШ „Свети Сава“. У појединачној конкуренцији Стефан Белаћевић заузео је II место. Екипе пионира и пионирки и Виријевић Александра као појединац, пласирали су се на окружно такмичење које ће се одржати 23. октобра 2014. године у Горњем Милановцу.